Jadalnia – projekty i plany

Projekt nabiera rozpędu , a ja mam w głowie milion pomysłów .Szkoda że nie mogę zrealizować ich wszystkich 😀 No niestety przestrzeń rządzi się swoimi prawami , trzeba dopasować wszystkie elementy w harmonijną całość a i budżet nie jest tu bez znaczenia.

Zaczęłyśmy od sprecyzowania planów na jadalnie a właściwie kącik jadalniany , ma powierzchnię 4,5 m2 . Obecnie wygląda razczej mizernie, stary stół i krzesła ogrodowe z Biedronki , hahaha szczyt designerstwa 😀

Zacznę od malowania ścian myślę że na jasny odcień szarości , mieszkamy tam 4 lata ale nasze labradory dały się ścianom we znaki, więc remont jest niezbędny .

Razem z Darią z D2studio i Made for Bed zaprojektowaliśmy zabudowę na ścianę oraz tapicerowaną ławkę . Moduły z Made for Bed mają takie ilości kombinacji ze cieżko się było zdecydować 😀 Zobaczcie różne wersje aż do projektu końcowego.

w końcu zdecydowałyśmy ożywić ten kąt dodając pudrowy róż i lustro oraz kilka dodatków , na pewno realnie dodatków będzie więcej ale to już będziecie mogli zobaczyć  po sesji zdjęciowej 🙂 Wielkie lustro na ścianie to moje marzenie , pamiętajcie że lustro zawsze powiększa przestrzeń . Pewnie początkowo będzie się trzeba zadowolić mniejszym bo ten wymiar to wydatek ponad 1000 zł poza moim obecnym budżetem.

Krzesła wykonał stolarz dla moich rodziców w czasach gdy byłam w podstawówce , dam im drugie życie malując na trzy odcienie szmaragdowej zieleni , w połączeniu z pudrowym różem i miedzią myślę że efekt będzie wow 😉

Moduły na ścianę : Made for Bed

Stół ze stali corteen : ideeen.pl

obraz : Magdalena Głodek Art

dodatki : Artisan Home & Garden