Kolekcja Magic Forest

Zapraszam Cię do Magicznego Lasu – krainy, w której mieszkają niezwykli przyjaciele. Wyrusz razem z nimi w pełną przygód podróż po tajemniczych leśnych zakamarkach i poznaj niesamowite historie mieszkańców Magicznego Lasu.

Leon i niedźwiadek Teodor

Leon i Teodor to strażnicy bramy Magicznego Lasu. Mają sokoli wzrok i niezwykły słuch, więc niech Ci się nie wydaje, że możesz wejść do magicznej krainy bez spotkania z tą niezwykłą parą przyjaciół. Uważaj, niedźwiadek Teodor to nie byle kto! Jest prawdziwym królem Magicznego Lasu, więc jeśli chcesz przekroczyć próg jego krainy, musisz znać wszystkie magiczne słowa, jak „proszę”, „dziękuję”, „przepraszam” i musisz wiedzieć, kiedy się ich używa.

Pola i sarenka Lola

Tuż za magicznymi drzwiami, na polanie Bardzo Wysokich Drzew, mieszka Pola i sarenka Lola. Wszyscy mieszkańcy Magicznego Lasu uwielbiają słuchać opowieści o ich krainie, a Pola i Lola znają ich bez liku! Wiesz, na jakie hasło otwiera się brama magicznej krainy? Wiesz dlaczego drzewa na Magicznej Polanie codziennie zmieniają kolor swoich listków? Usiądź wygonie i posłuchaj opowieści Poli i Loli.

Jurek i królik Edek

Najszybszy Reporter Magicznego Lasu, czyli króliczek Edek, przyjaźni się z Najbardziej Kłującym Reporterem Magicznego Lasu, czyli jeżykiem Jurkiem. To zgrany duet, przed którym nie ukryją się żadne sekrety! Tak przynajmniej myślą o sobie nasi reporterzy, ale Pola i sarenka Lola mają na ten temat własne zdanie…

Ala i Mila

Alą uwielbia spędzać czas z króliczką Milą. Obie potrafią pięknie śpiewać, a najładniej wychodzą im kołysanki śpiewane na dwa głosy. Dzięki nim mieszkańcy każdego wieczoru zapadają w błogi sen. Ala i Mila uwielbiają też opowiadać zagadki. Jeśli uda Ci się odgadnąć którąś z nich, ruszysz w podróż do Najbardziej Odległego Zakątka Lasu, czyli do domu Krzysia i szopa Rysia.

Krzyś i Rysio

Krzyś i Rysio to strażnicy magicznych balonów. Tylko dzięki nim wrócisz z Magicznego Lasu prosto do swojego domku, bo Krzyś i Rysio znają zaklęcie, dzięki któremu balony wzbiją się w powietrze. Ale nie zdradzą go, jeśli zapomnisz użyć kolejnego magicznego słowa… Jak myślisz – jakiego?

  • Autorski wzór ilustracji malowanej ręcznie akwarelą zabierze wasze dziecko w krainę sennych marzeń .
  • Historia bohaterów magicznego lasu inspiruje rodziców do wieczornych opowieści 🙂
  • Autorski projekt zrealizowany dla Eclectic Living Kids 2017r
  • W kolekcji : ilustracje, tapety i tekstylia
  • Designer Magdalena Głodek
Przewiń do góry