Tapeta w łazience -Projekt Dom z Pasją

Projekt Dom z Pasją jest już na ukończeniu, jako pierwsza nowe szaty dostała łazienka . Głównym elementem metamorfozy była tapeta , jak pamiętacie wcześniej pisałam Wam o dylemacie wyboru wzoru owej tapety . Decyzja zapadła ,wybrałam elegancki motyw marmuru Carrara z naszej kolekcji Stone  . Łazienka jest duża lecz niestety niska i to przesądziło o wyborze jasnej tapety , która nie przytłoczy wnętrza . Wybrałam fototapetę z laminatem, która odporna jest na mycie na mokro , zarysowania a nawet mycie łagodnymi detergentami . Niestraszna jej chlapiąca woda z wanny lub tryskający nagle szampon 😉  To świetna alternatywa dla płytek , urozmaici wnętrze a gdy przyjdzie nam chęć na zmiany wystarczy ją zerwać i położyć nową. Oszczędzimy tym samym  kucia i robienia w domu armagedonu z toną pyłu i gruzu . Notabene często jeszcze musimy za to dodatkowo zapłacić . Warto więc przemyśleć kwestię tego rodzaju tapet , która  sprawdzi się równie dobrze w kuchni czy sypialni.

Metamorfoza nie jest pełna bo została jeszcze ściana zabudowy pralnianej ale ten piękny kąt ,z którego korzystamy codziennie udało się wykonać zgodnie z założeniami . Choć jak wiadomo wszystko rozbija się o budżet i gdyby finanse były większe jeszcze bym poszalała 🙂

Metamorfoza dosięgnęła również meble , ponieważ jestem fanką recyklingu stara komoda z ikea i stolik dostały nowe życie.

Komodę i stolik pomalowałam farbą kredową Chalk House kolor milk a nowe uchwyty z numerkami dostał od Regałka 

Zobaczcie sami jaki jest efekt ale na początek kilka przed i po .

Za piękne zdjęcia dziękuje Kasi z Modelsoutfit

farby kredowe Chalk House tutaj

gałki do mebli Regałka tutaj

różowy lampion szklany Nuuko tutaj

Drabina Belmam tutaj

betonowe doniczki Growraw tutaj

Świece zapachowe Leże i Pachnę tutaj

Grafika Magdalena Głodek Art tutaj